بازیگران سریال نون خبیوگرافی بازیگران نون خروژانروناکزمان پخش نون خ 3سریال نون خ ۳سریال نون خ فصل سهشیرینفصل سه نون خمهیارنوردین خانزادهنون خ 3هدیه بازوندهنرمندان

ساخت سریال نون خ ۳

ساخت سریال نون خ ۳

سریال نون خ که تاکنون در دو فصل از شبکه ی یک سیما پخش شده است مخاطبان زیادی را شیفته ی خود کرده فصل دوم این سریال به صورت ناگهانی و بدون نتیجه ی آخر به پایان رسید ولی خبر ساخت فصل سوم این سریال اعلام شده است.فصل سوم «نون.خ» در حال نگارش است.
تهیه‌کننده سریال «نون.خ» به کارگردانی سعید آقاخانی از ادامه نگارش فصل سوم این سریال خبر داد و اظهار امیدواری کرد تولید آن در تابستان امسال آغاز شود.
فرجی درباره تولید «نون.خ» به کارگردانی سعید آقاخانی که در فصل دوم قصه آن به یک باره پایان یافت نیز گفت: فصل سوم «نون.خ» در حال نگارش است، قصه تا حدودی در ادامه فصل دوم است و تنها مدت زمانی از ماجراهای فصل دوم می‌گذرد.
وی در پایان درباره دیگر جزئیات فصل سوم «نون.خ» و زمان کلید خوردن آن بیان کرد: فیلمنامه فصل سوم ۱۵ تا ۱۷ قسمت خواهد بود. هنوز زود است درباره زمان کلید خوردن چیزی بگوییم ولی امیدواریم در همین تابستان کلید بزنیم.

ساخت سریال نون خ ۳

بازیگران فصل سه نون خ

سعید آقاخانی، شقایق دهقان، میرطاهر مظلومی، هدیه بازوند، مجید یاسر، یوسف کرمی، حمید لولایی، حمیدرضا آذرنگ، سیروس میمنت، آتنا مهیاری، نسرین مرادی ، پاشا جمالی، ندا قاسمی، صهبا شرافتی و … اشاره کرد

ساخت سریال نون خ ۳ ساخت سریال نون خ ۳ ساخت سریال نون خ ۳

نون خ فصل سه

ساخت سریال نون خ ۳ ساخت سریال نون خ ۳……………………………………………………………………………………………………………………

بیوگرافی میرطاهر مظلومی (دایی شریف)

بیوگرافی پاشا جمالی (مهیار)

بیوگرافی هدیه بازوند (روژان)

بیوگرافی ندا قاسمی (شیرین)

بیوگرافی صهبا شرافتی (روناک)


منبع مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن